Analistler Bu Altcoin’e Oynuyor: Patlamanın Eşiğinde!

Kripto Para Kazandıran Robot

Analistler, Solana grafiğindeki sinyalleri gözlemliyor ve yakın zamanda güçlü bir toparlanma öngörüyor. Ağın işlem ücretleri düşük kalıyor, bu da sermaye akışını ve kullanıcıları Solana’ya çekiyor. Gelin, altcoin analistleri Ekta Mourya ve CryptoWarrior01’un kısa vadeli fiyat beklentilerini inceleyelim.

Kripto Para Kazandıran Robot

Analistlere göre Solana fiyatı 200 doların üzerine çıkabilir

Solana ağının Aralık 2021 için 30 günlük işlem ücretleri, 27 Aralık itibariyle 5,6 milyon dolardı. Bu, Ethereum ağının Nisan 2018’deki işlem ücretlerinden daha düşük. Analistler, üçüncü yılında, 2018’de Solana ağı ve Ethereum arasındaki benzerliklerin altını çiziyor. Bazı görüşlerde, Solana ağındaki işlem ücretlerinin zaman içinde nasıl gelişeceğini tahmin etmenin zor olduğuna inanıyor.

Mevcut seviyelerde yatırımcılar, toplam arzın %75’inden fazlasının yatırılmasıyla Solana’yı güvence altına aldı. 393,2 milyonun üzerinde Solana tokeni artık ödüller kazanmak için ekosistemde stake ediliyor. Solana fiyatı geçen hafta satış baskısı altında düştü ve kayıplar kaydetti. Ancak analist Ekta Mourya’ya göre Solana fiyat trendi 200 dolara bir ralliye hazırlanıyor. Borsalar arasında talepte bir artış, analistlere göre Solana’yı 190 dolardan ve 203 dolardan sonra %61.8 Fibonacci düzeltmesine doğru itebilir.

Analistlere altcoin SOL fiyatından neler bekliyor?

“CryptoWarrior01”, Solana fiyatının 215 ila 220 dolar arasını geri kazanabileceğine inanıyor. Analist, hacmin kuruduğunu ve istikrarlı bir düşüş olduğunu belirtiyor; ancak, başka bir trend tersine çevrilmesi, Ethereum katilinin fiyatını daha da yükseltebilir.

Kripto Para Kazandıran Robot