Binance’e Yeni Bir Altcoin Geliyor: Fiyat Pik Yaptı!

telegram

Binance, Astar’ı (ASTR) Innovation Zone’de listeleyecek ve ASTR/BUSD ve ASTR/USDT ticaret çiftleri Türkiye saati ile 14:30’da işlem görecek. Kullanıcılar artık ticarete hazırlanırken borsaya ASTR yatırmaya başlayabilir. ASTR için para çekme işlemleri 01.03.2022 tarihinde açılacak. Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini süredir. Kullanıcılar, para çekme işleminin gerçek durumunu para çekme sayfasında görebilirler. ASTR Listeleme Ücreti: 0 BNB. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance‘in ticari kayıplarınızdan sorumlu olmadığı hatırlatılır.

Astar (ASTR) fiyatı, listeleme haberiyle sert yükseldi ve fiyat pik yaptı. Yazım sırasında kripto paradaki yükseliş eğilimi devam ediyor.

Astar (ASTR) nedir?

Astar Network, Polkadot üzerinde Ethereum Virtual Machine, Web Assembly ve Layer 2 çözümlerini destekleyen çok zincirli bir dApp merkezidir. ASTR, ağın yardımcı programı ve yönetişim tokenidir. ASTR token sahipleri ağ yönetimine katılabilir, işlem ücretlerini ödeyebilir ve tokeni stake ederek ödüller kazanabilir.

kripto para robotu
kripto para robotu