BTC, SOL, DOGE ve Bu 7 Altcoin İçin Çarpıcı Tahminler!

telegram
Binance: Bu Altcoin'de İşlemler Yarın Askıya Alınacak!

BTC, EH, BNB ve XRP tahminleri

BTC/USDT. Bitcoin (BTC) 21 Şubat’ta 38.000 doların altına düştü, ancak boğalar düşüşü durdurmaya ve bir toparlanma başlatmaya çalışıyor. 2022’deki sürekli zayıflık, güçlü bir ralli beklentilerini azaltmış gibi görünüyor. Kısa vadede, kripto piyasalarının Rusya ve Ukrayna arasındaki jeopolitik gelişmelerden, ABD Merkez Bankası’nın sıkılaştırma döngüsüne ilişkin ipuçlarından ve riskli olarak algılanan varlıkların performansından etkilenmesi muhtemeldir.

Bitcoin, 20 Şubat’ta 39.600 dolarda kilit desteğin altına düştü ve kapandı. Satış 21 Şubat’ta yeniden başladı ve ayılar fiyatı 37.213,63 dolara çekti. Son birkaç gündeki keskin satış, göreli güç endeksini (RSI) negatif bölgeye çekti ve 20 günlük üstel hareketli ortalama (EMA) (40,986dolar) düştü. Bu, en az dirençli yolun aşağı yönde olduğunu gösterir. Tersine, boğalar fiyatı 39.600 doların ve hareketli ortalamaların üzerine çıkarsa ve sürdürürse, daha düşük seviyelerde güçlü talebi gösterecektir. Bu, 45.821 dolara olası bir ralli için kapıları açabilir.

kripto para robotu
Bitcoin İçin İzlemeniz Gereken Sinyaller!

XRP/USDT. Ripple (XRP), 18 Şubat’ta 0.75 dolar desteğinden sıçradı, ancak yardım rallisi 19 Şubat’ta 0.85 dolarda genel direncin yakınında tekrar düştü. Bu, ayıların bu seviyeyi agresif bir şekilde savunduğunu gösteriyor. 20 Şubat’ta yenilenen satış, fiyatı hareketli ortalamalar arasındaki güçlü destek bölgesine çekti. Bu destek bölgesi çatlarsa, birkaç durak vurulabilir ve XRP/USDT çifti 0,65 ABD Dolarına ve daha sonra 0,60 ABD Dolarına düşebilir.

DOGE İçin Bu Seviyeler Bekleniyor!

 

ADA/USDT. Cardano (ADA), 18 Şubat’ta psikolojik seviyenin altında 1 dolardan kırıldı ve kapandı. Bu, düşüş trendinin yeniden başladığını gösteriyor. Boğalar, fiyatı 19 Şubat’ta 1 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeleri sürdüremedi. 21 Şubat mum çubuğundaki uzun fitil, ayıların 1 dolar seviyesini korumaya devam ettiğini ve onu dirence çevirmeye çalıştığını gösteriyor. Fiyat 1 doların altında kalırsa, satış başlayabilir ve ADA/USDT çifti bir sonraki güçlü desteğe 0,80 dolardan düşebilir.

Bugün Ripple (XRP)'a Dikkat
kripto para robotu