Bu Hafta İzlenecek 4 Altcoin Açıklandı: İşte Beklentiler!

telegram

4 altcoin hakkında tahminler

Jeopolitik haber akışının önümüzdeki birkaç gün içinde Bitcoin (BTC) ve altcoin projelerinde volatil hareketlerle sonuçlanması muhtemel. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in nükleer caydırıcı güçlerin yüksek alarma geçmesi emrini verdiği haberi olumsuz olarak görülebilir, ancak savaşan ülkeler arasındaki görüşmelerin raporları, çatışmanın sona ermesi umutlarını artırdığı için olumlu olabilir.

İşte Bitcoin İçin İzlenecek Gelişmeler!

Kripto topluluğu, Ukrayna hükümetinin yardım çağrısında bulunması ve kripto bağışları aramasıyla gündeme geldi. Sosyal medyada bazı kişiler Ukrayna kredi kartlarının çalışmayı durdurduğunu ve bankalarından para çekemediklerini söyledi. Kendilerinde kalan tek paranın kripto olduğunu vurguladılar. Bazı analistler Bitcoin‘in dibi görmüş olabileceğini tahmin ederken, Cointelegraph yazarı Marcel Pechman, türev verilerinin yetersiz kaldığı konusunda uyardı. Kısa vadede fiyat hareketini Rusya-Ukrayna savaşındaki gelişmeler belirleyecek. Şimdi 4 altcoin projesini tablolarını inceleyelim.

kripto para robotu

LUNA/USDT. Terra‘nın LUNA tokeni, düşüş trendi çizgisinin üzerinde kırılıp kapandıktan sonra yükseliş ivmesi kazandı. Güçlü alım, fiyatı 25 Şubat’ta 70 dolarda küçük direncin üzerine itti. Hareketli ortalamalar yükseliş geçişinin eşiğinde ancak RSI aşırı alım bölgesine yakın. Bu, boğaların üstün olduğunu, ancak LUNA/USDT çiftinin yakın vadede küçük bir düzeltme veya konsolidasyona tanık olabileceğini gösteriyor. Aşağı yönde, boğaların 20 günlük EMA’nın (60 dolar) 70 dolar ve altında kırılma seviyesini savunması muhtemel. Fiyat her iki destekten de geri dönerse, parite ayıların tekrar sert direnç sunabileceği rallisini 90 dolara kadar uzatabilir.

Terra (LUNA): Satın Almak İçin İyi Bir Zaman Mı?
kripto para robotu