Elon Musk ve DOGE Mucidi İçin Dev iddia: Scam Coin Çıkardılar!

telegram

Elon Musk adı, scam iddialarına karıştı

Sorun, Nakamoto’nun Kanadalı-Amerikalı aktör Tommy Chong ile Twitter’da yaptığı bir sohbetin ardından başladı. Chong’un soruşturması, Nakamoto’nun kedileri her zaman sevdiğini açıklamasının ardından geldi. Ancak, Binance Smart Chain’de (BSC) başlatılan Cat Coin ve diğer kripto para birimlerinin hayranı gibi görünmüyor. Shibetoshi, BSC tokenlerına karşı eleştiride bulundu. Çünkü son zamanlarda dolandırıcılar, Blockchain’de birkaç yasa dışı proje başlatmak için daha ucuz ücretlerden yararlanıyor ve bu da birçok yatırımcının dolandırılmasına neden oldu.

Elon Musk'tan Bomba Hamle: Bu NFT Token Projesinden Aldı!

Bununla birlikte, kripto projelerinin ağda başlatılmadan önce ağır bir ücret ödemesi gerektiğinden, Ethereum tabanlı tokenların daha iyi olduğunu kaydetti. Chong, yakın zamanda Ethereum ağı üzerinde bir Cat Coin’i çıkarıldığını ve bunun arkasında Shibetoshi ve Elon Musk’ın olduğunu düşündüğünü söyledi.  DOGE kurucusunun Chong’a verdiği yanıt sosyal medya platformlarında dolaşan sohbette yer almasa da, birkaç Telegram kullanıcısı, Dogecoin kurucusunun iddiayı doğruladığını iddia etti.

kripto para robotu

DOGE kurucusu, iddiaları reddetti

Chong’un özel konuşmalarını yayınlamak zorunda kalmasından memnun olmayan Dogecoin kurucusu, iddiaları tweet atarak reddetti. “Bu aptal coin’le hiçbir ilgim yok. İnsanlar o kadar aptallar ki, Elon ve benim bir kedi tokenı çıkarmak için birlikte çalıştığımızı düşünüyorlar. Umutsuz insanlar,” ifadelerini kullandı. Elon Musk, Dogecoin’i öven tweet’ler attığından, Shibetoshi ve Elon Musk’ın arasının iyi olduğu, bilinen gerçekler arasında.

kripto para robotu