Eski Facebook Çalışanı: Bu Metaverse Coin’lerle Kazandım!

Kripto Para Kazandıran Robot

Bir yatırımcı, bir metaverse’de birkaç saat oynadıktan sonra yaklaşık 5.000 dolar kazandı. Bu yeni platformlardan kripto para kazanmanın en iyi 3 yolunu ve bunun hangi metaverse coin projelerinde yapılacağını açıklıyor. Biz de yatırımcının paylaşımlarını derledik.

Kripto Para Kazandıran Robot

Metaverse coin projelerinde nasıl kazanılır?

Eski Facebook ve Google çalışanı Logan Welbaum ilk önce dijital bir ev sahibi olarak metaverse’e dahil oldu. Decentraland (MANA) ve The Sandbox’ta (SAND) mülk satın aldı ve her ikisi de önemli ölçüde değer kazanmış görünüyor. Örneğin, oradaki mülkü için Decentraland’ın simgesi olan MANA ile 2.000 dolara eşdeğer bir tutar ödedi. Karşılıksız bir token olarak kabul edilen sanal arazi, onun yanındaki lotların son satış fiyatlarına göre şimdi 40.000 dolardan fazla olabilir.

Logan Welbaum, yakın zamanda The Sandbox’ta birkaç saat oynayarak geçirdi ve SAND’ın yaklaşık 5,05 dolarlık işlem fiyatına dayalı olarak yaklaşık 5.050 dolara eşdeğer olan 1.000 SAND kazandı. Bununla birlikte Sandbox, play-to-earn seçeneklerini henüz tam olarak halka sunmadı. Beta sürümünün dağıtımlarını yürütüyorlar ve kullanıcılara Alpha Pass gibi erken geçişler sağlıyorlar. Bu, kullanıcıların oyunları denemelerini ve kripto kazanmalarını sağlıyor. Logan Welbaum, yarışmaya başvurarak kazandığını söylüyor. Bir toprak sahibi olmak, şansını arttırırken, hesabı olan herkes bir geçiş kazanabiliyor.

Kripto Para Kazandıran Robot