Fantom yükselişi devam edecek mi? FTM alım fırsatı yaratıyor mu?

Kripto Para Kazandıran Robot

Fantom son birkaç hafta içerisinde altcoinler arasında en iyi performans gösterenlerden biriydi. FTM fiyatı 4 ​​Aralık 2021’den bu yana 1,16 dolardan 3 dolara kadar yükseldi. Şu anki fiyatı ise 2,63 dolar değerinde. Fantom, dijital varlıklar ve dApp’ler için açık kaynaklı bir akıllı sözleşme platformu ve bu platformun temel özelliği hız, güvenlik ve ölçeklenebilir olması. Fantom, sorunları önceki nesil blockchain platformlarının sınırlamaları ile çözüm buluyor. Ayrıca Fantom üzerinde gerçekleşen işlemler oldykça hızlı ve düşük maliyetli gerçekleşiyor.

Kripto Para Kazandıran Robot

Fantom, dijital varlıklar için blockchainlerin tam olarak özelleştirilmesine izin veren modüler yapıya sahip ve Ethereum ile uyumlu olduğunu belirtmekte Böylece Ethereum dApp’lerinizi FTM üzerinde çalıştırılabiliyor.

Birçok önemli proje de altcoin ile iş birliği yaptı. Bunlara örnek verecek olursak Movr Network, Fantom’u zincirler arası sorunsuz varlık transferini kolaylaştıran bir meta köprü olan FundMovr’a entegre etti. Fantom CEO’su Michael Kong şu açıklamayı yaptı:

“Movr ağı ile çalışmaktan son derece memnunuz. Büyük ölçüde zincirler arası teknolojilere dayanacak bir gelecekte, FundMovr’un yenilikçi köprü toplama çözümü, birlikte çalışabilirliği teşvik etmede önemli rol oynayacak.”

Kripto Para Kazandıran Robot