Milyarder Destekli Altcoin, Büyük Programı Duyurdu: İşte Detaylar!

telegram
Bu Metaverse Coin Projesinde İlginç Olay

Popüler altcoin Polkadot ödül veriyor

Küresel Ethereum topluluğunun en çok beklenen çevrimdışı etkinliklerinden biri olan ETHenver, 1 Şubat 2022’de Denver, Colorado’da başladı. Parity Technologies’in tüm katılımcılar için hazırladığı bilgilendirmelerin bazıları şöyle. Öncelikler parachain konseptinin önemine vurgu dikkat çekiyor. Parity Technologies’in Polkadot’un Twitter hesabından yaptığı resmi açıklamaya göre ekip, iki aşamalı bir ödül kampanyasıyla ETHDenver’a geliyor. Açıklamada şöyle deniyor:

@EthereumDenver’daki Polkadot #BUIDLweek bugün başlıyor! Birden fazla söyleşiye ve atölye çalışmasına katılmak, @substrate_io blockchain çerçevesi hakkında bilgi edinmek ve 15 bin dolarlık Polkadot ödülüne katılmak için hemen yerinizi ayırın. https://t.co/Y61h2aCHfd üzerinden kaydolun.

Bu Altcoin, Polkadot Parachain Müzayedesini Kazandı: Fırladı!

ETHenver BUIDLathon çerçevesinde, Parity Technologies hem sanal hem de yüz yüze katılımcılar için cömert bir ödül havuzunu duyurdu. Hackathon’un ilk aşaması olan ‘Pitch the Next Polkadot Parachain’, her biri 1.500 dolarlık 5 ödül sunuyor. Katılımcıların, bir sonraki parachain slot müzayedesini kazanabilecek bir ürünün üst düzey bir sunumunu yapmak için maksimum 15 slayttan oluşan bir sunum destesi oluşturmaları gerekiyor. ‘Substrate Kullanarak Polkadot Parachain Oluşturma’ adlı ikinci aşama, ETHDenver’ın çevrimiçi katılımcıları için uygun. Başvuru sahiplerinin, tam teşekküllü bir Substrat tabanlı L1 blockchaini yazmaları bekleniyor.

kripto para robotu
Bu Altcoin Projesinden İnanılmaz Hamle

İkinci aşamanın iki kazananı 5.000 dolar ve 2.500 dolar ödül alacak. W3F’nin Geliştirici İlişkileri Ortaklıkları Lideri Urban Osvald, ekibinin Polkadot’ta önde gelen Ethereum (ETH) geliştiricileriyle bağlantı kurma fırsatından heyecan duyduğunu vurguladı. Osvald şöyle diyor:

ETHDenver’a geri döndüğümüz için çok heyecanlıyız. Parity çekirdek mühendisleri tarafından yönetilen derinlemesine Substrate atölyelerinden, teknolojilerini sunumlarda, atölyelerde ve panel tartışmalarında sergileyen düzinelerce ekosistem projesine kadar yirmi saatten fazla Polkadot içeriğimiz var. Ödül kampanyasının yanı sıra, Web Vakfı (W3F) ve Parity Technologies, 15 Şubat ile 19 Şubat arasında bir dizi eğitim etkinliği düzenleyecek.

kripto para robotu