Shiba Inu Yatırımcılarına Müjde: Devleri Geçip 1 Numara Oldu!

telegram

Shiba Inu, en güvenli platformlar arasında birinci!

CertiK, bugün erken saatlerde, “Shiba, Güvenlik Lider Tablosunda 1 numara oldu ve Twitter’da aynı gün trend oldu” dedi. En son sıralamaların ardından ShibaSwap, diğerlerinin yanı sıra Terra, Polygon, Binance tabanlı PankcakeSwap, Aave, 1inch Network, Decentraland dahil olmak üzere listedeki diğer önde gelen projelerin önünde yer alıyor. Gelişmeye tepki gösteren resmi Shiba Inu hesabı şu tweeti attı:

Bir proje için güvenliğin önemi ne kadar fazla vurgulansa azdır. Son zamanlarda, bilgisayar korsanları, kullanıcıların likiditesini çalmak ve yatırımcıları büyük kayıplara uğratmak için çoğu platformdaki boşluklardan yararlandı. Geçen yıl boyunca, yetersiz güvenlikten yararlanan bilgisayar korsanları tarafından yüz milyonlarca dolar çalındı. Bazen bu yasadışı faaliyetler harici oyuncular tarafından yürütülürken, bazen de talihsiz olaylar proje ekibi tarafından “rug pull” şeklinde gerçekleştirilir.

kripto para robotu

SHIB ekibi, proje için sürekli çalışıyor

Geçen yıl piyasaya sürülen ShibaSwap, meraklıların SHIB, LEASH, BONE gibi farklı tokenları birbirleri için takas edebilecekleri Shiba Inu’nun merkezi olmayan borsasıdır. Shiba Inu tokenlarını birbirleri ile takas etmenin yanı sıra, projenin meraklıları platformu, projenin Shiboshi adlı non fungible (NFT) tokenını takas etmek için de kullanabilirler. Platform, Shiba Inu tarafından kripto projesini sadece bir meme coin olmaktan çıkarıp utility tokena dönüştürmek için başlatılan girişimin bir parçası.

Shiba Inu Bomba Haberleri Duyurdu: Bunlar Geliyor!
kripto para robotu