Solana Tabanlı Bu Altcoin, Onmilyonluk Yatırım Aldı!

Kripto Para Kazandıran Robot

Solana tabanlı merkeziyetsiz bir borsa (DEX) olan Serum (SRM), 70 milyon dolarlık bir yatırım topladı. Kamuoyuna duyurulan bir basın açıklamasına göre, fonlar Serum’un kendisinin büyümesine ve ekosisteminde ortaya çıkan yeni projelere harcanacak.

Kripto Para Kazandıran Robot

Solana tabanlı Serum, fon aldı

Solana’nın DeFi ekosistemi yeni bir nakit enjeksiyonu aldı. Serum’un geliştirilmesinin büyük ölçüde arkasındaki topluluk liderliğindeki vakıf olan Incentive Ecosystem Foundation, devam eden 100 milyon dolarlık bir bağış toplama turunun ortasında olduğunu açıkladı. Kuruluşun hedeflenen 100 milyon dolardan yaklaşık 70 milyon dolarlık taahhütlü sermaye topladığı söylendi.

Vakıf, 15 milyon doları bu amaç için tahsis edilen yeni fonlarla Serum ekosistemini büyütmeyi planlıyor. Incentive Ecosystem Foundation, mevcut yeni fonlarla DeFi, NFT’ler ve oyun alanlarında gelişmekte olan projeleri desteklemeyi planlıyor. Sermayenin geri kalanı, Project Serum’un kendisi için yeni işe alımlar, hackathonlar ve diğer büyüme girişimlerine dağıtılacak.

Yatırımcılar, token satın aldı

Fon toplama etkinliği, Serum ekosistemindeki birkaç tokenın yatırımcılara indirimli olarak, çoğu durumda yüzde 15 oranında sunulduğu token satışı yoluyla gerçekleştirildi. Bu tokenler arasında Solana (SOL), Serum (SRM), Raydium (RAY), Oxygen (OXY), Pyth Network (PYTH) ve diğerleri yer aldı. Fon toplama turunun önemli katılımcıları arasında Commonwealth Asset Management, Tiger Capital ve Golden Tree Asset Management yöneticileri de vardı. Yatırımlar bir yıl süreyle kilitlenecek.

Kripto Para Kazandıran Robot